Porady

sprawna-przeprowadzka

Sprawna przeprowadzka

Kiedy przychodzi czas przeprowadzki do nowego mieszkania czy domu, nawet tego wymarzonego i długo oczekiwanego, wizja przenoszenia całego dobytku może nas przytłoczyć. Jednak jeśli się dobrze przygotujemy, pakowanie rzeczy pójdzie sprawnie.

Zobacz więcej
mieszkanie-dla-turystow

Mieszkanie dla turystów

Lokale mieszkalne nabywane są nie tylko w celach mieszkaniowych. W dużych miastach i miejscowościach atrakcyjnych turystyczni kupowane są mieszkania na wynajem krótkoterminowy. Jakie warunki powinna spełniać tego typu nieruchomość?

Zobacz więcej
problem-na-czasie-ekologiczne-zarzadzanie-idea-zero-waste-dla-naszego-budzetu

PROBLEM NA CZASIE: Ekologiczne zarządzanie - Idea zero waste dla naszego budżetu

Nikt nie lubi marnować jedzenia i rzeczy, a mimo to masa żywności niemal codziennie ląduje w koszu na śmieci, a ubrania i inne przedmioty również trafiają na śmietnik. Idea zero waste uczy nas, jak uniknąć marnotrawstwa.

Zobacz więcej
kuchnia-az-milo-gotowac

Kuchnia, aż miło gotować

Nic tak nie zachęca do pracy w kuchni, jak przestrzeń piękna i dobrze zorganizowana. Gdy jeszcze na wyciągnięcie ręki jest ogród, gotowanie staje się kojącym relaksem.

Zobacz więcej
mozaika-sprawdzony-wzor

Mozaika sprawdzony wzór

Drobne elementy, które mogą tworzyć barwne, mieniące się kolorami, a także wzorami oraz rozmiarami kobierce należą od lat do najatrakcyjniejszych okładzin ściennych i podłogowych.

Zobacz więcej
moda-na-kolory-scian

Moda na kolory ścian

Malowanie ścian należy do najczęściej wybieranego sposobu ich wykończenia. Ponieważ kolorem ścian możemy odmienić atmosferę i wystrój całego mieszkania, dlatego warto zastanowić się dobrze nad jego wyborem.

Zobacz więcej
z-tesknoty-za-natura

Z tęsknoty za naturą

Być bliżej natury - ta potrzeba coraz częściej uwidacznia się w trendach dekoratorskich. Meble i akcesoria wykonane z drewna oraz kamienia lub do złudzenia je imitujące, dodają naszym wnętrzom naturalnego charakteru i kompensują tęsknotę za ty, co odbiera technologia i postęp cywilizacyjny.

Zobacz więcej
na-topie-szerokie-deski

NA TOPIE: Szerokie deski

Podłogowe okładziny o prostej formie doskonale współgrają ze współczesnymi trendami wnętrzarskimi. Dodają wnętrzom polotu, a jednocześnie porządkują przestrzeń.

Zobacz więcej
PSB Mrówka Grodzisk Mazowiecki
Siedziba:
Kozery, ul. Gen. G. Orlicz-Dreszera 2A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Telefon: 662023200
E-mail: zamowienia.grodzisk-maz@psbmrowka.com.pl
NIP: 6551974439
REGON: 36643684